Přepnout na kosmetologii

bělení zubů

jako cesta k zářivému úsměvu

Online Objednání
Poslat dotaz

Zvažovali jste někdy bělení zubů? Poslední dobou stále narůstá počet pacientů, kteří kladou důraz na estetickou hodnotu. Zářivý úsměv dnes sehrává důležitou roli v otázce vysoké sociální a profesní prestiže. Jedná se téměř o nezbytný doplněk úspěšného moderního člověka. Bělostný úsměv se odráží i ve zdravém a pozitivním výrazu tváře a může vám otevřít mnohé dveře.

Jste-li i vy nespokojeni se svým přirozeným odstínem zubů, nezoufejte. Máme pro vás řešení v podobě efektivního bělení zubů. I vy tak můžete vlastnit dokonalý úsměv. Zvedněte si sebevědomí díky naší stomatologii na Praze 3 a nebojte se usmát.

Bělení zubů jako cesta za atraktivním odstínem chrupu

Řadu z nás může trápit nevhodné zabarvení zubní skloviny, kdy hovoříme zejména o žlutých, hnědých a šedých odstínech, které působí velmi neatraktivním dojmem. Na vině mohou být nejen genetické předpoklady, ale i barevné pigmenty v nápojích a potravinách či užívání antibiotik, a to zejména v dětství. Nejčastěji zmiňovaná pro své nežádoucí účinky je konzumace červeného vína, černého čaje a kávy. Velkým zlem pro přirozeně bílý odstín zubu je pochopitelně i kouření.

Ošetření pod dohledem odborníků

Proces profesionálního bělení zubů v dnešní době představuje velmi jednoduchý a nenákladný způsob, jak dosáhnout dlouhodobého zesvětlení povrchu zubu. Celá procedura probíhá pod dohledem odborníka z našich řad zkušených specialistů. Zajistíme vám tak nejvhodnější bělicí metodu, kdy se výběr odvíjí od stavu vašeho chrupu. Z tohoto důvodu je bezpodmínečně nutné před samotným bělením podstoupit stomatologické vyšetření. Zuby musí být bez kazů a zánětu dásní. Správný výběr metody bělení zubu a kvalitní provedení umožňuje pacientům dosáhnout očekávaného výsledku – zářivého úsměvu, který vydrží na dlouho.

Neváhejte a navštivte naši kliniku v případě, že ve společnosti skrýváte svůj úsměv a cítíte se nekomfortně

Dokážeme si poradit s jakýmkoliv stupněm zažloutnutí povrchu zubu.
Nekažte si první dojem nedokonalým úsměvem a svěřte nám svůj chrup!

Maximálně šetrná péče

Samozřejmostí procesu bělení chrupu je šetrnost celého zákroku, kdy tato metoda nemá na sklovinu sebemenší škodlivý dopad. Klademe důraz na užívání těch nejnovějších a nejefektivnějších postupů a technologií.

V současné době užíváme osvědčenou laserovou technologii bělení Zoom, která se vyznačuje tou nejvyšší účinností a přináší viditelný výsledek již po první návštěvě v ordinaci. Tato technologie bělení zubů je vhodná pro ty, kdo nemají od přírody dostatečně světlý odstín zubní skloviny.

Ochrana a bezpečnost

Váš komfort je pro nás prioritní stejně jako celá bezpečnost zákroku. Proto od nás dostanete veškeré nezbytné doplňky, jako jsou například ochranné brýle.

Ordinační bělení zubů díky metodě Zoom

Výhodou ordinačního bělení zubů je vaše časová úspora a záruka profesionálně odvedené práce na špičkové úrovni. Ordinační bělení provádíme prostřednictvím laserové metody Zoom. Jedná se o speciální hydrogen-peroxidový gel, který kombinujeme s modrým UV zářením, tím zvyšujeme stupeň vybělení.

Gel následně postupně proniká do zubů a spolehlivě ničí pigmenty způsobující nežádoucí zabarvení. Samotný gel má nízkou koncentraci aktivních bělicích prostředků a nepoškozuje proto zubní sklovinu.

Máte špatné zkušenosti s domácím bělením zubů, které nepřineslo očekávaný výsledek?

Pak se nechte ošetřit našimi specialisty a nezažijete další zklamání.
Zářivý chrup se může stát i vaší charakteristikou.

4 přesvědčivé důvody

Laserové bělení zubů podle metody Zoom je na naší klinice velmi populární díky:

  • Rychlosti provedení procedury (jen 1 hodina)
  • Šetrnost k zubním tkáním (nanáší se gel, jenž obsahuje speciální částice, které se aktivují halogenovou lampou a odstraňují se pigmentové skvrny na sklovině)
  • Zesvětlení o 6-8 odstínů (proces probíhá pod dohledem lékaře, což vyžaduje jakékoliv další nežádoucí účinky)
  • Dlouhodobým účinkům (za doporučení, že jsou dodržovány doporučení lékaře a je správně prováděna hygiena ústní dutiny)

Naše vybělení zubů vás cenou nezruinuje

Ačkoliv se zdá domácí bělení zubů jako výhodnější a levnější alternativa profesionálního zákroku, není tomu tak. Bělicí přípravky dostupné na trhu pro běžného spotřebitele nemají zdaleka takovou efektivitu a také jejich samotná cena může být zbytečně vysoká.

Cenu komplexního procesu bělení zubů nastavujeme tak, abychom vyšli co nejvíce vstříc vám a vašim finančním možnostem. Zakládáme si na filozofii, že zdravý a sebevědomý úsměv může mít každý z nás. Neváhejte se proto na nás obrátit a zjistit potřebné detaily.

Služba dostupná úplně každému!

Snažíme se o co nejlepší výsledek u každého našeho klienta a nezapomínáme ani na komplikované případy, které vyžadují individuální přístup a zacházení. Naši lékaři tak pomáhají pacientům, kteří mají již dříve léčené zuby, jež změnily svou barvu a potřebují vybělit. Tato změna barvy zubů je spojena s používáním zastaralého typu výplní kanálků.

V takovémto případě provádíme bělení zevnitř kanálků. Ze zubu odstraníme starý materiál a provedeme ošetření speciálními roztoky. Do kanálku umístíme speciální preparát, který bude několik dní působit na tkáně a zesvětlovat je. Poté kanálek ošetříme a zaplombujeme.

Profesionální bělení zubů, korunek a plomb – Kvalita a komunikace s klientem jsou u nás na prvním místě

Máme ty nejvyšší nároky na kvalitu a profesionalitu práce odváděné našimi odborníky, kteří jsou skutečnými specialisty v oboru. Můžete si tak být vždy jisti, že váš chrup bude bělen s nejvyšším možným úsilím a pečlivostí. Vaše spokojenost s výsledkem je pro nás prvořadým cílem.

Nebojte se zeptat

Zakládáme si také na kvalitní komunikaci s klientem. Samozřejmostí je proto individuální přístup k jednotlivým pacientům a možnost konzultace. Vybrat vhodnou metodu bělení zubu, cenu a výsledný vzhled je možné s ošetřujícím lékařem. Tým specialistů naší kliniky je ochoten vyslechnout a zodpovědět vaše veškeré další dotazy a přidat doporučení, jak uchovat světlý odstín zubu co nejdéle.

Toužíte po bělostném úsměvu, ale obáváte se poškození zubní skloviny po použití bělicích technik?

Můžeme vám zaručit to nejšetrnější zacházení bez ohrožení zdraví vašeho chrupu.
Svěřte se do našich rukou a poznejte profesionální péči.